Krāsošana

eksterjers

Teritorijas labiekārtošana un eksterjera noformēšana ir ne mazāk svarīga par mājas interjeru. Visam, kas ieskauj un papildina māju no ārpuses, ir jābūt pievilcīgam, kvalitatīvam un ilgtspējīgam. Metāla priekšmetiem, kam ik dienas jāsaskaras ar potenciāli agresīvu vidi, dzīvi būtiski paildzina pulverkrāsošana. Griezieties pie mums, un mūsu uzņēmuma Pulver.lv speciālisti ātri un kvalitatīvi tiks galā ar jebkuru uzdevumu!

lu2

Ko mēs darām: pakalpojumi un priekšrocības

Eksterjera priekšmetu krāsošana:

Visiem šiem elementiem vajadzīgas pienācīgas rūpes, lai tie ilgi kalpotu. Pulverkrāsošana tās var nodrošināt. Griezieties pie mums, un jūs sastapsiet:

Mūsu meistari strādā ātri un godprātīgi – jau pēc 24 stundām varēsiet priecāties par svaigi krāsotām virsmām.

Pulverkrāsošana metāla priekšmetu apdarē ir iekarojusi lielu popularitāti. Tā ir lieliska metode, kā ekoloģiski un droši nokrāsot jebkuru virsmu vēlamajā krāsā. Sausās krāsošanas galvenā priekšrocība ir tā, ka tās sastāvā nav šķīdinātāju. Pateicoties tam, krāsai nav nepatīkamas smakas, ar ko nākas sastapties, izmantojot standarta krāsas. Bez tam šķīdinātāja neesamība padara sauso krāsošanu nekaitīgu apkārtējai videi. Turklāt pulverkrāsojums turās ilgāk kā krāsa, kas bāzēta uz šīdinātāja.

Daudzo priekšrocību starpā noteikti jāmin pulverkrāsošanas ekonomiskums – virsma tiek pārklāta ar plānu (75 mikroni) vienmērīgu krāsas kārtu. Pulverkrāsošanu izmanto metālam, kam vajadzīga uzticama un noturīga aizsardzība pret koroziju, kā arī lielisks izskats.

Interjers

Metāla konstrukcijām interjerā nepieciešama tik pat rūpīga un uzticama aizsardzība kā tām, kas atrodas uz ielas. Bez tā, ka lakveida krāsojums aizsargā metāla priekšmetus no korozijas, tas padara tos unikālus, neatkārtojamus un ļauj tiem harmoniski iekļauties telpā. Kompānijas Pulver.lv speciālisti ikvienu parastu standarta priekšmetu var pārvērst īstā meistardarbā.

Milzīgais kvalitatīvu krāsu sortiments visdažādākajos toņos, kā arī pašu izveidotas unikālas krāsas mums ļauj droši ķerties klāt ikvienam projektam un viegli īstenot dzīvē vissarežģītākās dizaineru idejas. Neatkarīgi no projekta sarežģītības pakāpes uzdevums tiek veikts maksimāli kvalitatīvi un savlaicīgi. To mums ļauj garantēt speciālistu ilggadējā pieredze un modernais aprīkojums.

172f1818-2506-4ede-a1b1-170666f0176f

Mūsu priekšrocības

Vēršoties kompānijā Pulver.lv, katrs klients var rēķināties:

Griezieties pie mums! Būsim patiesi priecīgi padarīt Jūsu telpas spilgtākas un radošākas.

Ko mēs krāsojam?

Varam nokrāsot jebkuru metāla vai plastmasas interjera priekšmetu. Jaunāko tehnoloģiju un uzticamu materiālu izmantošana mums ļauj sasniegt vislabākos rezultātus maksimāli īsā laikā.

Tehnika

Rūpēm par automobīļa stāvokli nevajadzētu aprobežoties tikai ar “kas lācītim vēderā”. Ne mazāk svarīgi ir sekot līdzi auto izskatam. Tā izskats lielākoties ir atkarīgs no krāsojuma svaiguma un kvalitātes. Ja auto konstrukcijas elementi ir krāsoti ar kvalitatīvu, uzticamu termostatisku krāsu, tie kalpos ilgus gadus, nezaudējot savas labās īpašības. Tieši šādu krāsu mēs izmantojam savā darbā – tā mums ļauj garantēt saviem klientiem nevainojamu darba rezultātu.

Sagatavošana krāsošanai:

Daudzas auto detaļas nav nemaz tik grūti nokrāsot (piemēram suportus). Grūtāk un sarežģītāk tās ir sagatavot krāsošanai. Mūsu kompānijas speciālisti rūpīgi pieiet sagatavošanas posmam. Suportu krāsošana sevī ietver:

Tikai pēc tam notiek krāsošana vēlamajā krāsā. Ja sapporti ir sliktā stāvoklī, sagatavošanas procesā tiek iekļauta karsēšana 200 grādos.

Mēs ar prieku nokrāsosim Jūsu auto un moto detaļas vajadzīgajā krāsā. Taču lai sasniegtu vēl labāku noturību un ilgtspēju, mēs krāsojam detaļas ar termoplastisko krāsu. Pateicoties šai krāsai, detaļas Jums kalpos pat vairākas desmitgades.

Kāpēc mums uzticas?

Visiem pakalpojuma veidiem tiek sniegta garantija. Priecāsimies par sadarbību!

automašīnu diski

Diski – šīs automašīnas detaļas visātrāk nolietojas, tāpēc bieži vien to izskats nav tāds, ar ko varētu lepoties. Tā vietā, lai pirktu jaunus diskus, iespējams atgriezt skaistumu jau esošajiem. Tas ir ātri un izdevīgi, un to paveiks kompānijas Pulver.lv speciālisti. Vienkārši pasūtiet automašīnas disku krāsošanu pie mums, un pieredzējuši speciālisti ar mūsdienīgu tehnoloģiju palīdzību pārvērtīs tos par īstiem meistardarbiem.

1 (44)

Sadarbība

Jums ir celtniecības firma, autoserviss, Jūs ražojat metāla konstrukcijas un Jums ir nepieciešams uzticams un godprātīgs sadarbības partneris? Kompānija Pulver.lv vienmēr priecāsies piedāvāt abpusēji izdevīgu un auglīgu sadarbību.

Mēs esam draudzīga pieredzējušu speciālistu komanda. Esam gatavi ātri un kvalitatīvi veikt Jūsu objekta metāla priekšmetu krāsošanu. Lai cik sarežģīts būtu uzdevums un cik liels būtu darba apjoms, mūsu meistari tiks galā ar pakalpojuma izpildi norunātajā laika. Mēs vienmēr rūpīgi ievērojam paredzēto tehnoloģiju gan veicot virsmas sagatavošanu krāsošanai, gan uzklājot uz tās pulverkrāsu.

Savā darbā mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes sertificētas krāsas no pārbaudītiem ražotājiem. Iekšējā darba kvalitātes pārbaude kompānijā Pulver.lv ļauj garantēt mūsu paveiktā darba noturību un ilgmūžību. Iespēja, ka varētu tikt lietota brāķēta krāsa vai krāsa ar iztecējušu termiņu, ir pilnīgi izslēgta. Mūsdienīgais krāsošanas aprīkojums, ko izmanto mūsu kompānijas meistari, regulāri iziet tehnisko kontroli un profilaksi. Jebkuras problēmas, kas radušās aprīkojumā, tiek nekavējoties novērstas.

 

Darba procesu kontrolē kompānijas Pulver.lv menedžeris. Kamēr speciālisti veic pasūtījumu, viņš dokumentē procesu fotogrāfijās, ko Jūs kā pasūtītājs regulāri saņemsiet, tādējādi iegūstot iespēju sekot darba kvalitātei un ātrumam. Pastāvīgajiem klientiem mēs piedāvājam elastīgu atlaižu sistēmu, kā arī iespēju norēķināties ar pēcapmaksas rēķinu.

Griezieties pie mums! Priecāsimies par sadarbību!

RAL

Mēs strādājam ar pulverkrāsu katalogu RAL Classic.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka krāsa uz ekrāna var atšķirties no

pulver.lv