Operatīva un kvalitatīva
pulverkrāsošana

3 (12)

Pulver.lv

Metāls vienmēr ir bijis un arī šodien ir viens no visbiežāk lietotajiem materiāliem dažādu priekšmetu ražošanā. Automobīļu būvniecībā tas neapšaubāmi ir galvenais materiāls. Metāls ir uzticams un ilgmūžīgs, taču tam ir nepieciešama papildus aizsardzība pret koroziju. Šo aizsardzību nodrošina kvalitatīva krāsošana. Jūs meklējat, kur izdevīgi, ātri un kvalitatīvi nokrāsot metāla priekšmetus? Griezieties pie mums!

Pulver.lv daudzus gadus aktīvi darbojas šajā pakalpojumu sfērā, operatīvi un kvalitatīvi veicot pulverkrāsošanu jebkura veida priekšmetiem – sākot no automobīļu kravas kastēm un teritorijas nožogojumiem līdz, piemēram, logu konstrukcijas elementiem.

Pulverkrāsu priekšrocības

Salīdzinot ar jebkuru citu krāsošanas metodi, pulverkrāsošanai ir vairākas neapstrīdamas priekšrocības, kuras to padarījušas tik populāru:

  • Ekoloģiskums un termoizturība, jo pulvera krāsu sastāvā nav šķīdinātāju, kas būtu kaitīgi apkārtējai videi un cilvēkam.
  • Pulvera krāsas, krāsojot metālu, ir daudz ekonomiskākas, salīdzinot ar citām. Jebkura virsma neat-karīgi no tās formas un izmēra tiek noklāta ar vienmērīgu krāsas slāni.
  • Šo krāsu ilgo noturību un efektivitāti nodrošina to fizikāli-ķīmiskās īpašības. Virsmai, kas krāsota ar pulverkrāsu, piemīt augsta izturība pat aktīvā ekspluatācijā. Tā nezaudē savu kvalitāti, arī regulāri saskaroties ar agresīvu vidi.
  • Liela krāsu un toņu daudzveidība, kas pasūtītājam ļaus iemiesot dzīvē savas vēlmes un dizaineru ieceres. Jebkurš, pat visvienkāršākais priekšmets, nokrāsots ar pulvera krāsu, var pārvērsties spilgtā, unikālā objektā, kas pasvītros īpašnieka individuālitāti.
IMG_1764

pulver.lv